Multistep Nodeform (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: yes
lv: jā

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: none
lv: neviens

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: no
lv: nē

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Skip
lv: Izlaist

en: Form settings
lv: Formas iestatījumi
