Multistep Nodeform (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: yes
sq: po

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Help text
sq: Tekst ndihmues

en: none
sq: asnjë

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: no
sq: jo

en: Authoring information
sq: Informacione mbi lidhjen
