Multistep Nodeform (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: yes
sv: ja

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Help text
sv: Hjälptext

en: none
sv: ingen

en: Note:
sv: Observera:

en: Back
sv: Tillbaka

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Update
sv: Uppdatera

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: Configure
sv: Konfigurera

en: no
sv: nej

en: Authoring information
sv: Författarinformation

en: Skip
sv: Hoppa över

en: Form settings
sv: Inställningar för formulär

en: You need to provide a label.
sv: Du måste ange en etikett.

en: Header 2
sv: Sidhuvud 2
