Multistep Nodeform (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: yes
am: አዎ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Help text
am: የእርዳታ ጽሑፍ

en: none
am: ምንም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: Configure
am: ውቀር

en: Authoring information
am: የድርሰቱ መረጃ
