Multistep Nodeform (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: yes
cs: ano

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Help text
cs: Text nápovědy

en: none
cs: žádné

en: Back
cs: Zpět

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Configure
cs: Nastavení

en: no
cs: ne

en: Authoring information
cs: Informace o autorovi

en: Skip
cs: Přeskočit

en: Form settings
cs: Nastavení formuláře

en: You need to provide a label.
cs: Je třeba vyplnit popisek.
