Multistep Nodeform (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: yes
el: ναι

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Help text
el: Κείμενο βοήθειας

en: none
el: κανένα

en: Note:
el: Σημείωση:

en: Back
el: Πίσω

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: no
el: όχι

en: Authoring information
el: Πληροφορίες σύνταξης
