Multistep Nodeform (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: yes
et: jah

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Help text
et: Abitekst

en: none
et: puudub

en: Back
et: Tagasi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Refresh
et: Värskenda

en: Configure
et: Seadistus

en: no
et: ei

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Form settings
et: Vormi seaded
