Multistep Nodeform (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: yes
fa: بله

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Help text
fa: متن راهنما

en: none
fa: هیچ

en: Back
fa: بازگشت

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: Configure
fa: پیکربندی

en: no
fa: خیر

en: Authoring information
fa: اطلاعات نویسنده

en: Form settings
fa: تنظیمات فرم
