Multistep Nodeform (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: yes
id: ya

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Help text
id: Teks bantuan

en: none
id: tidak ada

en: Back
id: Kembali

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: Update
id: Perbarui

en: Refresh
id: Segarkan

en: Configure
id: Konfigurasi

en: no
id: tidak

en: Authoring information
id: Informasi penulisan
