Multistep Nodeform (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: yes
ja: はい

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Help text
ja: ヘルプテキスト

en: none
ja: なし

en: Back
ja: 戻る

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Update
ja: 更新

en: Refresh
ja: リフレッシュ

en: Configure
ja: 設定

en: no
ja: いいえ

en: Authoring information
ja: 投稿の情報

en: Skip
ja: スキップ

en: Form settings
ja: フォーム設定
