Multistep Nodeform (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: yes
ku: بەڵێ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Help text
ku: دەقی یارمەتی

en: none
ku: هیچ

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: no
ku: نەخێر

en: Authoring information
ku: زانیاریی بڵاوکراوە
