Multistep Nodeform (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: yes
mr: हो

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Help text
mr: माहिती अक्षर

en: none
mr: काहीच नाही

en: Note:
mr: टीप:

en: Back
mr: मागे

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Update
mr: अपडेट
