Multistep Nodeform (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: yes
nn: ja

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Help text
nn: Hjelpetekst

en: none
nn: ingen

en: Back
nn: Attende

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: Configure
nn: Konfigurer

en: no
nn: nei

en: Authoring information
nn: Forfattarinformasjon
