Multistep Nodeform (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: yes
os: ойы

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Help text
os: Æмбарынгæнæн текст

en: none
os: нæй

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: Refresh
os: Сног кæн
