Multistep Nodeform (7.x-1.2) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: yes
si: ඔව්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය
