Multistep Nodeform (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: yes
sk: áno

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Help text
sk: Text pomocníka

en: none
sk: žiadne

en: Back
sk: Späť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: no
sk: nie

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Button labels
sk: Označenia tlačidiel

en: Form settings
sk: Nastavenia formulára

en: You need to provide a label.
sk: Musíte zadať označenie.
