Multistep Nodeform (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: yes
sl: da

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Help text
sl: Besedilo za pomoč

en: none
sl: nič

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Refresh
sl: Osveži

en: Configure
sl: Nastavi

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju
