Multistep Nodeform (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: yes
th: ตกลง

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: none
th: ไม่มี

en: Back
th: กลับ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Refresh
th: รีเฟรช

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: no
th: ไม่

en: Authoring information
th: ข้อมูลผู้เขียน
