Multistep Nodeform (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: yes
vi: có

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Help text
vi: Văn bản trợ giúp

en: none
vi: không có

en: Note:
vi: Ghi chú:

en: Back
vi: Trở lại

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Update
vi: Cập nhật

en: Refresh
vi: Làm tươi

en: Configure
vi: Cấu hình

en: no
vi: không

en: Authoring information
vi: Thông tin tác giả

en: Skip
vi: Bỏ qua

en: Form settings
vi: Các thiết lập mẫu biểu

en: You need to provide a label.
vi: Bạn phải cung cấp một nhãn.
