Multistep Nodeform (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: yes
ar: نعم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Help text
ar: نص المساعدة

en: none
ar: لا شيء

en: Back
ar: رجوع

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Update
ar: تحديث

en: Refresh
ar: تحديث

en: Configure
ar: ضبط

en: no
ar: لا

en: Form settings
ar: إعدادات الاستمارة

en: Additional Information
ar: معلومات إضافية

en: Node module element
ar: عنصر وحدة العقد
