Multistep Nodeform (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: yes
be: так

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Help text
be: Даведкавы тэкст

en: none
be: няма

en: Back
be: Назад

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Configure
be: Правіць

en: no
be: не

en: Node module element
be: Вузел элементу модуля
