Multistep Nodeform (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: yes
cy: ie

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Help text
cy: Testun cymorth

en: none
cy: dim

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Update
cy: Diweddaru

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: no
cy: na
