Multistep Nodeform (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: yes
kk: Иә

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Help text
kk: Анықтама

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Configure
kk: Баптау
