Multistep Nodeform (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: yes
ro: da

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Help text
ro: Text de ajutor

en: none
ro: nimic

en: Back
ro: Înapoi

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Update
ro: Actualizare

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: Configure
ro: Configurează

en: no
ro: nu

en: Skip
ro: Sari peste

en: Node module element
ro: Element din modulul Nod
