Multistep Nodeform (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: yes
bg: да

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Help text
bg: Помощен текст

en: none
bg: не

en: Back
bg: Назад

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: no
bg: не

en: Node module element
bg: Елемент на модула Node
