Multistep Nodeform (7.x-1.4) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: yes
bs: da

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Help text
bs: Pomoćni tekst

en: none
bs: ništa

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Form settings
bs: Postavke forme

en: You need to provide a label.
bs: Morate upisati oznaku (label).
