Multistep Nodeform (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: yes
hr: da

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Help text
hr: Tekst pomoći

en: none
hr: ništa

en: Back
hr: Natrag

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Configure
hr: Prilagodi

en: no
hr: ne

en: Node module element
hr: Element modula unosa
