Multistep Nodeform (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: yes
oc: òc

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Help text
oc: Tèxte d'ajuda

en: none
oc: pas cap

en: Back
oc: Precedent

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Refresh
oc: Refresca

en: Configure
oc: Configurar

en: no
oc: non

en: Node module element
oc: Element del modul Node
