Multistep Nodeform (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: yes
ru: да

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Help text
ru: Справочный текст

en: none
ru: нет

en: Back
ru: Назад

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Update
ru: Обновить

en: Refresh
ru: Обновить

en: Configure
ru: Настроить

en: no
ru: нет

en: Skip
ru: Пропустить

en: Form settings
ru: Настройки формы

en: You need to provide a label.
ru: Вам необходимо ввести метку.

en: Label element
ru: Элемент метки

en: Node module element
ru: Элемент модуля Node

en: The css class must include only letters, numbers, underscores and dashes.
ru: CSS-класс может включать в себя только буквы, цифры, знак подчеркивания и тире.

en: Extra CSS classes
ru: Дополнительные классы CSS

en: Header 2
ru: Заголовок 2

en: Header 3
ru: Заголовок 3

en: Show label
ru: Показать метку
