Multistep Nodeform (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: yes
tr: evet

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Help text
tr: Yardım metni

en: none
tr: hiçbiri

en: Back
tr: Geri

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Update
tr: Güncelle

en: Refresh
tr: Yenile

en: Configure
tr: Yapılandır

en: no
tr: hayır

en: Skip
tr: Atla

en: Form settings
tr: Form ayarları

en: You need to provide a label.
tr: Bir etiket vermeniz gerekir.

en: Node module element
tr: Düğüm eklentisi ögesi
