Multistep Nodeform (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: no
ug: ياق
