Multistep Nodeform (7.x-1.4) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: yes
ur: جی ہاں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Help text
ur: مدد کے لیے عبارت

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Configure
ur: ترتیب
