Multistep Nodeform (7.x-1.5) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Help text
eo: Helpa teksto

en: none
eo: neniu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Refresh
eo: Renovigu

en: Configure
eo: Agordu

en: Node module element
eo: Elemento de noda modulo
