Multistep Nodeform (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: yes
gl: si

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: none
gl: ningún

en: Back
gl: Voltar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Configure
gl: Configurar

en: no
gl: non

en: Form settings
gl: Axustes do formulario

en: You need to provide a label.
gl: É preciso que indiques unha etiqueta.

en: Node module element
gl: Elemento do módulo Nodo

en: Extra CSS classes
gl: Clases CSS extra

en: Header 2
gl: Cabeceira 2

en: Header 3
gl: Cabeceira 3

en: Show label
gl: Amosar etiqueta
