Multistep Nodeform (7.x-1.5) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: yes
gu: હા

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Help text
gu: મદદ સંદેશ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Configure
gu: ગોઠવણી
