Multistep Nodeform (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: yes
lt: taip

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: none
lt: joks

en: Back
lt: Atgal

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: no
lt: ne

en: Form settings
lt: Formos nuostatos

en: You need to provide a label.
lt: Jums reikia nurodyti žymę.

en: Additional Information
lt: Papildoma informacija

en: Node module element
lt: Mazgo modulio elementas
