Multistep Nodeform (7.x-1.5) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: yes
te: అవును

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Help text
te: సహాయపు పాఠ్యం

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: no
te: కాదు

en: Skip
te: వదిలివేయి
