Multistep Nodeform (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Next
az: İrəli

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: yes
az: bəli

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Help text
az: Kömək mətni

en: none
az: yoxdur

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Refresh
az: Yenilə

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: no
az: yox
