Multistep Nodeform (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: yes
ca: sí

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Help text
ca: Text d'ajuda

en: none
ca: cap

en: Back
ca: Enrere

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Refresh
ca: Refresca

en: Configure
ca: Configura

en: Authoring information
ca: Informació de l'autoria

en: Form settings
ca: Configuració del formulari

en: You need to provide a label.
ca: Heu de proporcionar una etiqueta.

en: The css class must include only letters, numbers, underscores and dashes.
ca: La classe CSS ha d'incloure només lletres, números, guions baixos i guions.

en: Extra CSS classes
ca: Classes CSS extra

en: Header 2
ca: Capçalera 2
