Multistep Nodeform (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: yes
hu: igen

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Help text
hu: Súgó szöveg

en: none
hu: nincs

en: Note:
hu: Megjegyzés:

en: Back
hu: Vissza

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Update
hu: Frissítés

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Configure
hu: Beállít

en: no
hu: nem

en: Authoring information
hu: Szerzői információk

en: Skip
hu: Kihagy

en: Form settings
hu: Űrlap beállításai

en: You need to provide a label.
hu: Meg kell adni egy címkét.

en: Label element
hu: Címke elem

en: Extra CSS classes
hu: Extra CSS osztályok

en: Header 2
hu: Fejléc 2

en: Header 3
hu: Fejléc 3

en: Show label
hu: Címke mutatása
