Multistep Nodeform (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: yes
is: já

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Help text
is: Hjálpartexti

en: none
is: engin

en: Back
is: Til baka

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Update
is: Uppfæra

en: Refresh
is: Endurnýja

en: Configure
is: Stilla

en: no
is: nei

en: Authoring information
is: Upplýsingar um höfund
