Multistep Nodeform (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: yes
uk: так

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Help text
uk: Текст довідки

en: none
uk: немає

en: Note:
uk: Примітка:

en: Back
uk: Назад

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Update
uk: Оновити

en: Refresh
uk: Оновити

en: Configure
uk: Налаштувати

en: no
uk: ні

en: Authoring information
uk: Відомості про автора

en: Skip
uk: Пропустити

en: Warning:
uk: Попередження:

en: Form settings
uk: Налаштування форми

en: You need to provide a label.
uk: Необхідно вказати мітку.

en: Label element
uk: Мітка елементу

en: The css class must include only letters, numbers, underscores and dashes.
uk: Сss-клас має містити лише літери, цифри, символи підкреслення та дефіси.

en: Extra CSS classes
uk: Додаткові класи CSS

en: Header 2
uk: Верхній колонтитул 2

en: Header 3
uk: Верхній колонтитул 3

en: Show label
uk: Показати мітку
