MTCaptcha (7.x-6.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Theme
hi: थीम

en: standard
hi: मानक

en: English
hi: अंग्रेजी

en: Spam control
hi: स्पैम नियंत्रण

en: Standard
hi: मानक
