MTCaptcha (7.x-7.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Theme
pt: Tema

en: standard
pt: padrão

en: English
pt: Inglês

en: Spam control
pt: Controle de spam

en: Standard
pt: Padrão

en: All Users
pt: Todos os usuários

en: About
pt: Sobre

en: Private key
pt: Chave privada

en: Site key
pt: Chave do site
