Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-1.0-alpha11) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Subject
lt: Tema

en: Message
lt: Žinutė

en: N/A
lt: N/D

en: Send message
lt: Siųsti žinutę

en: About
lt: Apie
