Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-1.0-alpha11) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Subject
sv: Ämne

en: Message
sv: Meddelande

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Send message
sv: Skicka meddelande

en: About
sv: Om
