Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-1.0-alpha11) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ta: பொருள்

en: Message
ta: செய்தி

en: N/A
ta: இல்

en: Send message
ta: செய்தி அனுப்புக

en: About
ta: பற்றி
