Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-1.0-alpha7) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Subject
lv: Temats

en: Message
lv: Ziņojums

en: N/A
lv: N/P

en: Send message
lv: Nosūtīt ziņu

en: About
lv: Par
