Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-1.0-alpha7) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ru: Тема

en: Message
ru: Сообщение

en: N/A
ru: Н/Д

en: Run
ru: Запустить

en: Send message
ru: Отправить сообщение

en: About
ru: Информация
