Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-1.0-alpha8) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Subject
id: Judul

en: Message
id: Pesan

en: N/A
id: T/T

en: Send message
id: Kirim pesan

en: About
id: Tentang
